Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Berisha do ta mbledhë Kuvendin Kombëtar të PD-së në stadium

Berisha do ta mbledhë Kuvendin Kombëtar të PD-së në

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike i thirrur nga Sali Berisha nuk do të mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe as në ndonjë ambient tjetër të mbyllur.

Sipas gazetarit Bledian Koka arsyeja është për shkak të pjesëmarrjes së madhe të delegatëve.

“Nuk ka sallë të mbyllur që të mbajë 4200 vetë. Nuk do të mbahet në Pallatin e Kongrese. Nuk e di ku do të mbahet, por nuk do të mbahet në Pallatin e Kongreseve”, tha Koka gjatë një debati në Politiko në Top News.

Koka u shpreh se një mundësi mund të jetë mbajtja e Kuvendit në stadium, që me gjasë mund të jetë stadiumi “Air Albania”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore