Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Berishën e braktisin, kush janë tre deputetët e PD që e priten në hyrje të Kuvendit

Berishën e braktisin, kush janë tre deputetët e PD që e

Ndërsa deputetët e PD shkuan në këmbë drejt Kuvendit, Sali Berisha është futur i vetëm me makinë në oborrin e Kuvendit.

Duket se ai ka mbështetjen e vetëm 3 demokratëve pasi është pritur te dera e automjetit vetëm nga Edi Paloka, Flamur Noka dhe Tritan Shehi.

Të gjithë deputetët e tjerë ishin bashkë me Lulzim Bashën, duke konfirmuar se e mbështesin vendimin e tij për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi i PD.

Berisha tha për mediat se Rama dhe Basha kanë një marrëveshje okulte me njëri-tjetrin dhe se ai tashmë do të punojë për të rikthyer legjitimitetin e PD-së.

“I vetmi që do marrë përgjigjien që meriton është njeriu që shet PD në pazare të fëlliqura me Edi Ramën., Lëvizja ime do të jetë një lëvizje statuore e bazuar në statut.

Unë them se emergjenca është kjo, PD do tëq rivendosë sovranitetin dhe legjitimitetin e saj të grabitur poshtërsisht me marrëveshjen Rama-Basha.

Berishën e braktisin, kush janë tre deputetët e PD që eBerishën e braktisin, kush janë tre deputetët e PD që eBerishën e braktisin, kush janë tre deputetët e PD që eBerishën e braktisin, kush janë tre deputetët e PD që e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore