Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Benz-i” përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

“Benz-i” përplas këmbësorin, dërgohet me

Një person ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos, ku shtetasi D. Xh., 33 vjeç, duke drejtuar automjetin tip  “Benz”, ka aksidentuar këmbësorin, i cili nuk është identifikuar ende. Ai u dërgua menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Është shoqëruar drejtuesi i automjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Njoftimi:

Sot rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi D. Xh., 33 vjeç, banues në Fier,  duke drejtuar automjetin tip  “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i pa indentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Është shoqëruar drejtuesi i automjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore