Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Bëni KUJDES natën/ I riu që u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej nuk e njihte agresorin

Bëni KUJDES natën/ I riu që u ther me thikë në 2

Ditën e sotme u bë e ditur se një i ri i moshës 29-vjeçare u plagos me thikë në Sheshin Skënderbej. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:10.

Një shtetas i paidentifikuar e goditi me thikë 29-vjeçarin dhe më pas u largua. Fatmirësisht i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën, por ngjarja ngre në vetvete një alarm të madh.

Raportohet se i plagosuri nuk e njihte agresorin pra nuk kemi të bëjmë me një sherr banal por dyshohet për një sulm të mirëfilltë që ndoshta ka patur si qëllim vjedhjen. Kujtojmë se edhe gjatë kohës kur në Sheshin Skënderbej ishin vendosur lodrat me rastin e festave të fundvitit, janë raportuar një numër i madh grabitjesh të qytetarëve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 27.01.2023, rreth orës 02:10, te sheshi “Skënderbej”, një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin O. D., 29 vjeç. Si pasojë 29-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore