Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Bënë debat për Sinan Hoxhën dhe Anën e “Për’puthen”, dalin fotot e çiftit (FOTO)

Bënë debat për Sinan Hoxhën dhe Anën e

Pak kohë më parë bëri bujë në media një lajm, ku një çift kishte debatuar për shkak të Sinan Hoxhës dhe Ana Kaurit të “Për’puthen”.

Kjo ngjarje e pazakontë ka ndodhur më 1 janar, ku Saimir Bakalli së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët kishte shkuar në shtëpinë e vjehrrit për Vitin e Ri.

Ndërkohë kanë dalë edhe fotot e çiftit në fjalë, Saimirit dhe Liljanës. Kjo e fundit ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” ku tregoi se si ka ndodhur e gjithë ngjarja.

Bënë debat për Sinan Hoxhën dhe Anën e

Sipas saj, bashkëshorti shpesh ka qenë i dhunshëm me të gjithmonë dhe se bëhej xheloz për këdo. “Më pëlqente muzika popullore dhe  prandaj e doja televizionin te ai. Nuk i thashë se më pëlqen Sinan Hoxha. Por Saimiri e mori këtë sikur unë pëlqeja Sinanin”, tha ajo.

Madje, Liljana pas debatit ka tentuar të vrasë veten: “Saimiri gjithmonë më ka ofenduar. Mora thikën të vrisja veten por nuk më lejuan, as Saimiri, as familjarët”.

Bënë debat për Sinan Hoxhën dhe Anën e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore