Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Batuta e Nard Ndokës: Me lën cigaren e Lulin, nuk është kurrë vonë!

Batuta e Nard Ndokës: Me lën cigaren e Lulin, nuk është

Nard Ndoka është njëri prej aleatëve të Partisë Demokratike që ka dalë hapur kundër Lulzim Bashës, që në deklarata publike e ka vlerësuar si “të dështuar dhe që duhet të largohet” sa më shpejt nga drejtimi i PD.

“Me lën cigaren e Lulin, nuk është kurrë vonë”, shkroi ai.

“Cigarja demton shëndetin, Luli pluralizmin dhe vendin!”, thotë Ndoka.

Sipas tij Ndokës, grupi i rithemelimit është një mundësi e artë për riorganizimin jo vetëm të PD-së, por të të gjithë opozitës dhe zgjerimit të saj përtej partive aktuale.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore