Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Bashkia e Tiranës merr nën kontroll Sarajet e Toptanëve, efektivë të shumtë policie rrethojnë ndërtesën (VIDEO)

Bashkia e Tiranës merr nën kontroll Sarajet e Toptanëve,

Bashkia e Tiranës merr nën kontroll Sarajet e Toptanëve. Kjo vjen pas vendimit të KM për kalimin e pronësisë tek Bashkia.

Pronarët do të shpronësohen dhe dëmshpërblehen. Vendimi pas incidentit të rreth 1 muaji më parë ku Sarajeve iu vu flaka.

Efektivë të shumtë të Policisë Bashkiake kanë rrethuar sarajet, ndërsa kanë vendosur edhe shiritin, kjo për shkak se nesër ka një aktivitet.

Opozita ka akuzuar Bashkinë se po tenton që edhe këtë pjesë të historisë ta tjetërsojë me kulla.

Gazeta Shqip ka siguruar pamjet ku policia bashkiake ka rrethuar Sarajet. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore