Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Basha publikon foton: Shqipëria varfërohet, ndërsa ministrat e Ramës shumëfishuan pasuritë

Basha publikon foton: Shqipëria varfërohet, ndërsa ministrat e

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një status në Facebook mëngjesin e sotëm ka publikuar një grafik.

Sipas tij në të paraqitet kontrasti i rënies së pasurisë së shqiptarëve përgjatë 8 viteve ndërsa ministrat e Ramës janë pasuruar gjithnjë e më shumë.

"Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit. Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për xhepat e shqiptarëve," shkruan kreu i selisë blu. 

Statusi i plotë

"Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit", Basha: Rama e ministrat e tij shumëfishojnë pasurinë, Shqipëria në varfëri të plotë

Ndërsa Rama dhe ministrat e tij shumëfishojnë pasuritë e tyre, Shqipëria varfërohet. Papunësia është shtuar, kosto e jetesës është bërë e papërballueshme. Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit. Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për xhepat e shqiptarëve dhe jo të Ramës dhe ministrave të tij," shkruan Basha.

Basha publikon foton: Shqipëria varfërohet, ndërsa ministrat e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore