Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Basha hedh dorashkën: Ramën e ftoj që nesër në debat televiziv

Basha hedh dorashkën: Ramën e ftoj që nesër në debat

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha sfidon kryeministrin Edi Rama në një debat televiziv. Sfidën, Basha e bëri gjatë një emisioni televizv, duke u shprehur se është i gatshëm të përballet me të debatet televizive.

"Prej 2006 e kam ftuar Z.Rama në debat dhe ka refuzuar. Debati i fundit që Z.Rama ka bërë, është në vitin 2000. Që nesër. Që nesër e deri me 25 Prill, kur të dojë është i ftuar në debat", deklaroi lideri i PD-së që synon të bëhet kryeministër në zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

Tashmë pritet se si do t'i përgjigjet rivali i tij politik, kryeministri Edi Rama nëse do ta pranojë këtë sfidë apo jo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore