Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Baluket e ballit moj”/ Bashkëshortja e Bashës poston foton nga fëmijëria, urimi i veçantë për të atin (FOTO)

“Baluket e ballit moj”/ Bashkëshortja e Bashës poston

Prej disa kohësh, bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Aurela Basha poston në profilin e saj në “Instagram” foto të ndryshme, duke nisur nga ato familjare, me bashkëshortin apo edhe të gatimeve.

“Baluket e ballit moj”/ Bashkëshortja e Bashës poston

Por ditën e sotme, gruaja e Bashës ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj një imazh mjaft të veçantë. Përmes një fotografie të vjetër, ajo ka uruar publikisht me rastin e ditëlindjes, babain e saj.

“Baluket e ballit moj”/ Bashkëshortja e Bashës poston

Dnë foton në fjalë, ata shfaqen së bashku nga fëmijëria dhe e ka shoqëruar me këngën labe “Balluket e ballit moj”. Në këtë mënyrë me plot humor, ajo ka nxjerrë në pah edhe “look-un” e saj të lezëtshëm gjatë fëmijërisë.

“Baluket e ballit moj”/ Bashkëshortja e Bashës poston

“Edhe 100 tata??#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha bashkëngjitur  fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore