Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Babë e bir u qëlluan me thikë, policia sqaron se çfarë ndodhi në Fushë-Krujë dhe kap autorin

Babë e bir u qëlluan me thikë, policia sqaron se

Policia e Shtetit ka dhënë versionin zyrtar lidhur me ngjarjen e ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Larushkë, ku janë plagosur babë e bir.

Sipas policisë ata janë plagosur me mjet prerës (thikë). Më datë 09.08.2020, rreth orës 21:00, në fshatin Larushkë, Fushë Krujë, pas një konflikti të çastit janë plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasit Sh.S., 58 vjeç dhe A.S., babë e bir, të cilët janë dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe kanë mundur të shoqërojnë autorin. 

Shefqet Stafuka është punonjës i ujësjellësit, ndërsa mësohet se i biri Albani kishte pak kohë që ishte kthyer nga Spanja.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore