Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Babai afgan dhunon vajzën e mitur në Shëngjin, policia shkon menjëherë dhe...

Babai afgan dhunon vajzën e mitur në Shëngjin, policia shkon

Konflikt në një familje afgane, e cila është strehuar në Shëngjin. Raportohet se babai ka dhunuar vajzën e tij të mitur.

Ndërkohë, policia ka ndaluar babain dhunues si dhe ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa vajza e mitur ka kërkuat urdhër te menjëhershëm mbrojtës.

Ne Shëngjin vijojnë të qëndrojnë prej gati 2 vitesh një numër i konsiderueshëm afganesh të cilët i larguan nga vendi i tyre pas pushtimit nga talebanët.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore