Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Baba i 4 fëmijëve/ Trondit 47-vjeçari shqiptar në Greqi duke vrarë veten, kishte në pronësi një...

Baba i 4 fëmijëve/ Trondit 47-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 47-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës, ndërsa ishte në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në Greqi në Ampelophytos, komuna Pylos-Nestoros.

47-vjeçari jetonte prej vitesh në Greqi dhe punonte në bujqësi. Po ashtu kishte edhe një market.

Mediat greke shkruajnë se 47-vjeçari ishte baba i katër fëmijëve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore