Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Automjeti përplas për vdekje këmbësorin në Korçë, detajet e para

Automjeti përplas për vdekje këmbësorin në

 

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Lumalas në Korçë.

Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësore, 72-vjeçare e identifikuar si Milkë Kroza. 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore