Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Atdheun po na e merr greku”, Rama i përvishet gazetarit: Ik mbroje me ...

"Atdheun po na e merr greku”, Rama i përvishet gazetarit: Ik

Gjatë konferencës për shtyp, Ram foli sot edhe për çështjen e detit në lidhje me deklaratat nga pala greke se do të merrte nga territori shqiptar 12 milje.

Rama i është përgjigjur pyetjes së një gazetari në rrjetet sociale, ku shkruante se; Zoti Rama, lëreni ekonominë, po merruni me atdheun. Po na e merr greku”.

Kaq mjaftoi që kryeministri t’i sugjeronte gazetarit që të mbronte detin me presidentin Ilir Meta, apo dhe me liderin e PD-së Basha dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi.

“Ik mbrojë me Liken i dashur. E ke gati aty. Me Lulin, me Monikën, me kanoe. Bjeri nga Vjosa se ai po mbron dhe Vjosën. Vazhdoni mbroni nga armiqtë imagjinarë.”, tha Rama.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore