Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Asnjë kontakt prej disa ditësh/ Zhduket 16-vjeçari në Tiranë, nëna: Nuk u kthye më pasi ...

Asnjë kontakt prej disa ditësh/ Zhduket 16-vjeçari në

Një adoleshent 16-vjeçar është raportuar i zhdukur ditën e sotme nga nëna e tij në Tiranë.

Mësohet se gruaja 44-vjeçare ka bërë denoncimin në polici pasi nuk ka pasur kontakte me djalin e saj prej disa ditësh, që prej momentit të fundit kur ai u largua nga shtëpia.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.06.2022, shtetasja R. V., 44 vjeçe, ka kallëzuar se prej disa ditësh, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj, shtetasi A. V., 16 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore