Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

As Basha nuk mban dot të qeshurën me batutat e Ramës: Të kam mik, mos u bëfsh kurrë si ai

As Basha nuk mban dot të qeshurën me batutat e Ramës: Të kam

Kryeministri Edi Rama nuk i la batutat as ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, gjatë fjalës së tij në Kuvend.

Rama thumboi Bashën duke i thënë që mos të bëhet si ai, duke iu referuar Sali Berishës, pas fjalëve të rënda që u hodhën në Paralment mes kryedemokratit aktual dhe deputetit socialist, Eduart Shalsi.

“Mos e imito atë, se po imitove atë re në gropë.Ta kam thënë dhe publikisht dhe personalisht: Mos u bëfsh kurrë si ai. Rri në lartësinë e flokëve të rregulluara që ke, dhe xhaketën që ke veshur, dhe mos e prish gojën siç e prishe sot. Nuk mund të bëhesh dot ti goja më e shthurur. Se unë ta them se të konsideroj edhe mik,” tha Rama.

Ndërkohë shihej Basha nga vendi i tij që nuk mbante dot të qeshurën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore