Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Artan Hoxha tregon emrin e kriminelit më karizmatik: Kur kalonte qafën e malit, lironin zyrën dhe kryeministri dhe kryetari i opozitës

Artan Hoxha tregon emrin e kriminelit më karizmatik: Kur kalonte qafën

Gazetari i njohur Artan Hoxha në një rrëfim të guximshëm në “Më lër të flas”, tregoi si rrallëherë për punën e tij investigative në botë e krimit.

I pyetur nëse ndihet i rrezikuar në punën e tij, gazetari tregoi se si i është dashur të negociojë me persona që ishin urdhëruar ta vrisnin atë.

Po ashtu i pyetur nga prezantuesi Romeo Veshaj nëse ekzistojnë kriminelët karizmatikë, Artan Hoxha u shpreh se ka pasur, ka dhe do ketë.

"Nuk është çudi që ka pasur kriminelë me karizëm, edhe ka dhe do ketë dhe në të ardhmen. Po të flasim me emra, unë do thoja Fatmir Haklaj. Një kriminel me karizëm, ishte Fatmir Haklaj. Një njeri që kur kalonte qafën e malit, ndërronte zyrën dhe kryeministri dhe kryetari i opozitës," tha Hoxha. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore