Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Artan Hoxha bën DEKLARATËN e fortë: Janë vjedhur dhe banesat e 3 ministrave, s'kanë bërë denoncim

Artan Hoxha bën DEKLARATËN e fortë: Janë vjedhur dhe banesat

Detaje të reja janë bërë me dije rreth vjedhjes spektakolare të ish-zyrtares Alda Klosi nga sanitarja Rozeta Dobi në bashkëpunim me djalin e saj.

Gazetari Artan Hoxha ka bërë sot deklaratën e fortë se vjedhje të ngjashme ka ndodhur edhe disa vite më parë, ku janë marrë shuma më të mëdha parash.

Sipas gazetarit, tre persona që kanë rënë pre e vjedhjeve kanë qenë ministra.

“Grabitje të tilla kanë ndodhur në vlera më të mëdha. Në vitin 2016 kanë qenë të paktën 8 cope. Tre nga ata ishin ministra të asaj kohe. Por asnjëri nga ata nuk pranoi që ishin grabitje. Ky rast e detyroi kryeministrin sot, që tha, u hap llumi”, u shpreh Hoxha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore