Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

ARRSH njofton bllokimin e rrugës drejt Rinasit, shoferët duhet të kalojnë nga Vora

ARRSH njofton bllokimin e rrugës drejt Rinasit, shoferët duhet të

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar bllokimin e rrugës nga Universititeti Epoka drejt aeroportit të Rinasit. Shkak janë punimet që po kryhen në këtë segment rrugor.  Në njoftimin e dhënë Autoriteti njofton se shoferët duhet të lëvizin në rrugën tjetër që të çon drejt aeroportit.

Njoftimi i plotë

Në vazhdimësi të ecurisë së punimeve për fazën e dytë të punimeve në segmentin “Universiteti Epoka–Rinas (aeroport)” rruga “Rinas- Universiteti Epoka” do të jetë e mbyllur 

• Mjetet që do të lëvizin në drejtimin të aeroprtit të Rinasit duhet të ndjekin “Rrugën e Vorës”.

Kërkojmë mirëkuptimin dhe bashkëpunimin e drejtuesve të mjeteve dhe bizneseve të zonës gjatë procesit të ndërhyrjes në këtë aks rrugor, si dhe respektimin në mënyrë rigoroze të sinjalistikës provizore dhe udhëzimeve të Policisë Rrugore në terren.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore