Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/ Çfarë publikonte vrasësi i Edmond Papës me babain polic në rrjetet sociale (FOTO)

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

Albano Velo, djali i efektivit të policisë së Komisariatit nr. 4, Dilaver Velo, dyshohet si organizator dhe autor i vrasjes së Edmond Papës në Tiranë. Velo, sipas të dhënave të deritanishme, është mik i afërt me të ndjerin Aleksandër Sadikaj, i cili u vra më tritol në Sauk disa muaj më parë.

Në rrjetet e tij sociale, ajo që bie në sy në fotografitë e tij në rrjete sociale nuk mungojnë ato me babain polic dhe Albano e shoqëron me shkrimin:

Në flagrancë duke përdorur telefon në orar të punës. Por edhe nuk mungojnë as shprehjet motivuese dhe fotot me armë, tufa me para, makina të shtrenja por edhe me kanabis.

30-vjeçari është fotografruar shpesh në resortin "Sancho Farm" të Sadikajt në Memaliaj bashkë me shokë të tjerë.

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

 

Armë, para e mjete luksoze në mes të Tiranës/

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore