Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Albin Kurti do të shpallë non grata Ramën” / Deklarata bombë e mbështetësit të Berishës nga Kosova

“Albin Kurti do të shpallë non grata Ramën” /

Në takimin e Sali Berishës me mbështetësit e tij në Fier, njëri prej të pranishmëve që mori mikrofonin për t’i drejtuar pyetje ish-Kryeministrit bëri deklaratën “bombë”.

“Unë jam Skënder Shkreli! Jam nga Kosova dhe kemi probleme në Mitrovicën e Veriut dhe Edi Ramën e kemi shpallur “non grata”, Albin Kurti do ta shpallë së shpejti “non grata”, tha ai.

Berisha përforcoi idenë e mbështetësit në sallë, duke akuzuar Edi Ramën se me “Ballkanin e Hapur” bëhet pjesë e kësaj nisme.

“Ballkani i Hapur” u mbështet edhe nga Kancelarja Angela Merkel gjatë vizitës së fundit në Tiranë, ku tha se Ballkani i Hapur nuk bie ndesh me Procesin e Berlinit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore