Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Akuzoi Ramën për rrugën/ Berisha del blof: Komentuesit ia zbulojnë mashtrimin

Akuzoi Ramën për rrugën/ Berisha del blof: Komentuesit ia

Ndërkohë që prej ditësh vendi pati disa ditë të vështira nga përmbytjet, që sollën problem në infrastrukturë, përmbytje shtëpish, të mbjellash e të tjera, ish kryeministri Sali Berisha ka nxituar të akuzojë kreu e qeverisë Edi Rama së pikërisht këto përmbytje nxorën në pah problemet me rrugët e ndërtuara nga qeveria socialiste, duke postuar një foto që në fakt nuk është në vendin tonë.

Duke dashur të akuzojë Ramën, Berisha ka rënë ‘pre’ e postimit të tij .

Berisha akuzoi Ramën duke publikuar një fotografi të rrugëve, që siç thotë ai është në Shqipëri, por në fakt fotografia në fjalë është e rrugëve në Kosovë, saktësisht në Malishevë. Kjo wshtw faktuar edhe nga komentuesit e shumw nw Facebook ku bwjnw tw tw ditur se kjo foto wshtw nw Maliveshw dhe jo nw Shqipwri, duke ia zbuluar mashtrimin me fotot. 

Madje ato i kwrkojnw qw tw mos tallen me popullin me kwto postime. Ndwrsa nuk wshtw hera e parw qw ish-kryeministri bwn postime tw tilla fake news.

 

Akuzoi Ramën për rrugën/ Berisha del blof: Komentuesit ia

Akuzoi Ramën për rrugën/ Berisha del blof: Komentuesit ia

Postimi i Berishës

Mediat austriake publikojne foto dhe tallen me rruget e Edvin Hajdutit!
Ato asfaltohen jashte çdo standarti duke duke hedhur asfalt shkel e shko mbi, kurse fondet e shtresave nen asfalt vidhen dhe ndahen me pushtetare! Kjo eshte nje foto e publikuar ne mediat austriake. Sb.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore