Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksion blic i policisë britanike, i mbyll shqiptarëve fabrikat e prodhimit të drogës

Aksion blic i policisë britanike, i mbyll shqiptarëve fabrikat e

Policia e Bedfordshirt, në Luton të Britanisë së Madhe, pas një operacioni anti-drogë, ka rënë në gjurmët e grupeve kriminale nga Kosova, Shqipëria e Serbia, të cilët besohen se kanë prodhuar kokainë dhe kanabis në zonë.

Media lokale “Luton Today”, shkruan se janë zbuluar më shumë se 100 bimë kanabisi në qendrën e qytetit Dunstable.

Sipas raportimeve nga ky aksion janë arrestuar pesë persona, të cilët dyshohen për posedim të lëndëve narkotike.

Ndërkohë bëhet e ditur se hetimet janë ende në vijim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore