Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksidentoi gruan shtatzënë me “Benz”-in luksoz dhe e la pa këmbë, arrestohet djali i Erzen Breçanit

Aksidentoi gruan shtatzënë me “Benz”-in luksoz dhe e la pa

Arrestohet 19 vjeçari Jehon Breçani i cili aksidentoi i 23-vjeçaren në rrugën “Xhanfizo Keko” pasditen e 10 qershorit.  Ai është djali i një biznesmeni dhe ish-zëvendës drejtori të Policisë së Tiranës Erzen Breçani

Si pasojë e goditjes së fortë ka mbetur e plagosur vajza 23-vjeçare, Xhesina Gega, që po ecte në trotuar.

Mësohet se ajo ka humbur njërën këmbë nga aksidenti dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore