Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksidentohet traileri me grurë/ Tonelata me drithë ukrainas derdhen në “Tiranë-Durrës” (Foto)

Aksidentohet traileri me grurë/ Tonelata me drithë ukrainas derdhen

Një trailer i ngarkuar me grurë, i cili po udhëtonte në drejtm të Tiranës ka pësuar një aksident.

Si pasojë sasia e grurit që transportonte është derdhur në autostradë.

Shihet se ka një sasi të madhe gruri në të dyja kahet e autostradës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të një qendre tregtare. 

Kujtojmë se dy ditë më parë anija me grurin ukrainas u ankorua në portin e Durrësit.

Anija “Jaohar Ranim” u furnizua me grurë në portin Izmai të Ukrainës disa ditë më parë, në bazë të marrëveshjes të arritur nëpërmjet Rusisë dhe Ukrainës, për të lejuar eksportimin e stokut të grurit të bllokuar nëpër  depo për shkak të luftës.

Aksidentohet traileri me grurë/ Tonelata me drithë ukrainas derdhen

Aksidentohet traileri me grurë/ Tonelata me drithë ukrainas derdhen

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore