Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksidentohet me makinë efektivja Anisa Kostani/ Drejtuesi i mjetit pa patentë e përplasi në...

Aksidentohet me makinë efektivja Anisa Kostani/ Drejtuesi i mjetit pa

Efektivja e policisë së Elbasanit Anisa Kostani është përfshirë në një aksident me makinë mbrëmjen e djeshme.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në afërsi të kopshtit botanik, teksa efektivja ishte pasagjere në një makinë që drejtohej nga Kristofor Duka, i cili ishte pa patente.

Mësohet se ata u përplasën fillimisht me një tjetër automjet, e më pas me trafikndarësen. Kostani dhe Duka u dërguan në Spitalin e Traumës e tashmë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Anisa Kostani, në gusht të 2022 u pezullua nga detyra pasi përdori gjuhë fyese ndaj gazetarëve dhe medias në rrjetet sociale. Ajo u rikthye detyrë në Elbasan, pas 1 muaj pezullimi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore