Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksidenti TRAGJIK në autostradë/ Policia prangos në spital 26-vjeçarin, i riu në gjendje kritike për jetën (EMRI)

Aksidenti TRAGJIK në autostradë/ Policia prangos në spital

Policia ka bërë arrestimin e të riut nga Durrësi që ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa zbardhen detaje të tjera nga aksidenti i rëndë.

Të rinjtë po udhëtonin drejt kryeqytetit dhe dyshohet se shpejtësia në drejtim është shkak i aksidentit, po nuk përjashtohet as ndonjë rrethanë e pazakontë në rrugë që e ka detyruar shoferin të devijojë dhe të humbasë kontrollin mbi drejtimin e mjetit.

Arbër Tivari nga Durrësi ka qenë duke drejtuar automjetin tip Ford Ka me targë AA014ZE nga Durrësi në drejtim të Tiranës, kur  ka dalë nga rruga duke marrë me vete edhe barrierën metalike anësore e cila është palosur  brenda në kabinë. Si pasojë e këtij aksidenti kanë gjetur vdekjen pasagjeret të cilat udhëtonin me të në të njëjtin mjet, raporton TCH.

Një nga viktimat e aksidentit Silva Gjergji nga Rubiku, si dhe një shtetase tjetër, deri tani e pa identifikuar, rreth moshës 20-22 vjeç.

Drejtuesi i mjetit ka marrë dëmtime të rënda dhe vetë në aksidentin që u regjistrua rreth orës 01.15 të mëngjesit të së dielës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore