Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksidenti dramatik/ Vdekja e dy prindërve dhe dy fëmijëve, policia: Fëmija i tretë drejt spitalit të Traumës

Aksidenti dramatik/ Vdekja e dy prindërve dhe dy fëmijëve,

Policia ka dhënë detaje të reja për aksidentin tragjik ku humbën jetën 4 persona nga e njëjta familje.

Vetëm njëri nga pesë anëtarët e familjes kosovare ka arritur t'i mbijetojë aksidentit. Fëmija i mitur është drejtuar për mjekim të specializuar në spitalin e Traumës në Tiranë.

"Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të një karburanti në Rreshen, mjeti tip “Citroen” me të cilin udhëtonte një familje kosovare është përplasur me mjetin tip kamion me drejtues shtetasin I.I.,banues në Kosovë.

Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesi i mjetit tip “Citroen” , bashkëshortja e tij dhe 2 fëmijët dhe është plagosur fëmija i mitur, i cili është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë.", njofton policia.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes. / Gazeta SHQIP

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore