Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident tragjik në aksin Milot- Rubik, dyshohet për katër viktima

Aksident tragjik në aksin Milot- Rubik, dyshohet për katër

Katër persona dyshohet se kanë humbur jetën dhe një ka mbetur i plagosur pasditen e sotme, si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Milot- Rubik.

Bëhet me dije se viktimat dhe i plagosuri janë anëtarë të një familje nga Kosova.

Momentalisht nuk bëhen me dije të tjera detaje nga ngjarja ndërsa policia dhe zjarrfikësja janë nisur drejt vendngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore