Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio”, shoferja...

Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me urbanin e linjës

Një makinë është përplasur me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio” këtë të shtunë në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:45.

Makina është përplasur me pjesën e pasme të urbanit.

Ndërsa mësohet se shoferja e makinës është lënduar si pasojë e përplasjes së fortë.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje për të zbardhura rrethanat e aksidentit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore