Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident në Burrel, 29-vjeçari përplas për vdekje kalimtarin

Aksident në Burrel, 29-vjeçari përplas për vdekje

Një aksident ka ndodhur mbrëmë në Burrel, ku për pasojë ka humbur jetën një kalimtar.

Sipas policisë, ka qenë ora rreth 21:50 kur 29-vjeçari me inicialet A.D. duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar kalimtarin me iniciale D.D. i cili ndërroi jetë nga përplasja fatale.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar pas ngjarjes dhe ndodhet ne Komisariat për veprime të mëtejshme.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore