Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Kamioni përplas 65-vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Kamioni përplas

Një 65-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Durrës, si pasojë e një aksidenti.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:20, në autostradën Durrës-Tiranë, ku një person me inicialet F. T., duke drejtuar mjetin tip "Volvo", kamion, përplasi 65-vjeçarin, i cili po lëvizte me biçikletë.

65-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

Njoftimi:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 05.03.2021, në orën 21:20, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi F. T., duke drejtuar mjetin tip "Volvo", kamion, ka aksidentuar biçiklistin, një shtetas ende të paidentifikuar rreth 65 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit shtetasi F. T., është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore