Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident me tre të plagosur në Lezhë, përplasen dy makina dhe një motor (FOTOT)

Aksident me tre të plagosur në Lezhë, përplasen dy makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur para një karburanti në Lezhë mbrëmjen e sotme.

Mësohet se nga përplasja e dy mjeteve dhe një motori kanë mbetur të plgosur tre persona.

Ndërkohë siç shihet dhe nga foto zona e aksidentit është rrethuar dhe Policia është në vendin e ngjarjes.

Aksident me tre të plagosur në Lezhë, përplasen dy makina Aksident me tre të plagosur në Lezhë, përplasen dy makina

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore