Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident me vdekje në aksin Elbasan-Librazhd

Aksident me vdekje në aksin Elbasan-Librazhd

Një aksident i ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Elbasan-Librazhd.

Burime për gazetë Shqip thanë se, një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në rrëpirë. Ende nuk dihet identiteti i personit që ka humbur jetën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore