Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak sa nuk futet brenda ambasadës italiane (FOTO)

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme përballë RTSH-së. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku siç shihet nga pamjet, njëri nga automjetet për pak sa nuk futet brenda ambasadës amerikane.

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti si dhe nuk ka informacione nëse ka të lënduar apo jo.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhet policia, e cila po merret me zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak

Aksident i rëndë përballë RTSH-së, makina për pak

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore