Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina del nga rruga, 25 vjeçari niset me urgjencë drejt spitalit

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina del nga rruga, 25

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Qishbardhë në Vlorë.

Bëhet me dije nga njoftimi i policisë se një makinë “Fiat Punto” me drejtues një 35 vjeçar ka dal nga rruga.

Automjeti ka humbur kontrollin në kthesë si rrjedhojë e shpejtësisë së lartë drejtuesi i mjetit i plagosur është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës.Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:20, në aksin rrugor Vlorë-Kuç, në afërsi të fshatit Sherishtë, shtetasi E. M., rreth 25 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Fiat”, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka dalë nga rruga. 25-vjeçari ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit./abcnews.al

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore