Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë në rrugën e Arbrit! Automjeti del nga rruga dhe përfundon në greminë, detajet e para

Aksident i rëndë në rrugën e Arbrit! Automjeti del nga rruga

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë, në fshatin Smollik që lidhet me rrugën e Arbrit.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se një makinë ka dalë jashtë rruge duke rënë në greminë, e për pasojë janë plagosur rëndë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po hetohen rrethanat, ndërsa të dëmtuarit po transportohen në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Terreni për transportin e tyre është mjaft i vështirë, ndaj po punojnë dy ambulanca./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore