Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë në Pukë/ Bie nga ura me motor, humb jetën 50-vjeçari

Aksident i rëndë në Pukë/ Bie nga ura me motor, humb

Një 50-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Pukë, si pasojë e një aksidenti.

Aksidenti u regjistrua në fshatin Dedaj, ndërsa viktima po lëvizte me motor, kur është rrëzuar nga një urë këmbësorësh, duke humbur jetën.

Ende nuk ka detaje të tjera mbi rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Njoftimi: 

Pukë/Informacion Paraprak

Më datë 22.01.2021 në rrugën e fshatit Dedaj, Njësia Administrative Qelëz, Pukë një motorçikletë me drejtues shtetasin L. M. 50 vjeç banues në fshatin Ukth, Pukë, ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga ku si pasojë ka gjetur vdekjen.

Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore