Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë në hyrje të Tiranës/ Volswagen dhe Benz-i përplasen "kokë më kokë", detajet e para

Aksident i rëndë në hyrje të Tiranës/ Volswagen dhe

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Tiranës, pak minuta më parë.

Nga pamjet e siguruara, shihet se dy makina, një prej tyre “Volswagen” elektrik dhe një “Benz B Class” të cilat janë përplasur dhe kanë marrë dëmtime të konsiderueshme.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ndërsa nuk dihet ende nëse ka njerëz të lënduar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore