Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, vdes pasagjeri

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, vdes pasagjeri

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Mjeti tip "Suzuki" me drejtues shtetasin H.R. 67 vjeç,  banues në Elbasan  është përplasur me mjetin tip "Benz" me drejtues shtetasin M.K. 38 vjeç, banues në Maqedoninë e Veriut.

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë shtetasi A.N. rreth 55 vjeç  banues në Tiranë,  i cili ishte pasagjer në mjetin tip "Suzuki", si dhe janë plagosur lehtë të dy drejtuesit e mjeteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore