Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i rëndë, “Benz-i” përplaset me makinën e OSHEE, 3 të plagosur (FOTOT)

Aksident i rëndë, “Benz-i” përplaset me makinën

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, ku dy mjete janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin, në fshatin Moravë.

Në pamjet e publikuara shihet se mjetet janë shkatërruar, duke lënë të plagosur rëndë tre persona.

Në aksident janë përfshirë mjeti tip “Benz 250” me mjetin e OSHEE-së. Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe reparti zjarrfikës.

Aksident i rëndë, “Benz-i” përplaset me makinën Aksident i rëndë, “Benz-i” përplaset me makinën Aksident i rëndë, “Benz-i” përplaset me makinën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore