Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i frikshëm në Lezhë/ Makina merr para motorin, drejtuesi transportohet në spital

Aksident i frikshëm në Lezhë/ Makina merr para motorin,

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme. 

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë- Rrilë, ku një automjet është përplasur me një motor në afërsi të një karburanti.


Drejtuesi i motorit ka mbetur i dëmtuar dhe është transportuar për në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku sipas informacioneve të para është jashtë rrezikut për jetën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore