Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i frikshëm, makina bie nga 20 m lartësi në Shëngjin, ka të plagosur rëndë (FOTO)

Aksident i frikshëm, makina bie nga 20 m lartësi në

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shëngjin mbrëmjen e së mërkures.

Një automjet ka rënë nga 20 metra lartësi, ndërsa sipas informacioneve të para mësohet se nga aksidenti ka të plagosur rëndë.

Siç shihet edhe në pamjet e sjella nga Gazeta SHQIP makina ka dalë nga rruga, duke rënë nga një lartësi rreth 20 m.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore