Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident i dyfishtë në aksin Lezhë-Milot/ 2 persona dërgohen me urgjencë në spital, detajet e para

Aksident i dyfishtë në aksin Lezhë-Milot/ 2 persona dërgohen

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot në hyrje të Lezhës.

Janë përplasur dy automjete, njëri tip “Benz” dhe tjetri me “Audi A3” dhe për pasojë janë lënduar dy persona ku po marrin trajtim mjekësor në spitalin e Lezhës.

Shkak për këtë aksident mendohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara si dhe një manovër e njërit prej automjeteve, tek një lavazh ku shpesh herë hyrjet e këtyre bizneseve në anë të këtij aksi rrugor bëhen burim aksidenti.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore