Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident horror në Mat/ Dy të rinjtë i tërheq zvarrë automjeti i ngarkuar me hekur

Aksident horror në Mat/  Dy të rinjtë i tërheq zvarrë

Një aksident tragjik ka ndodhur mesditën e sotme tek ura e Klosit, Mat.

Dy të rinj të moshës 22 vjeçe dhe 18 vjeç janë përplasur nga një automjet i ngarkuar me hekur teksa ishin duke kaluar urën.

Raportohet se ata janë tërhequr zvarrë për disa metra nga automjeti.

Sipas informacioneve, dy të rinjtë ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore