Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident fatal në Fier, i riu me "Benz" përplas për vdekje 52-vjeçarin

Aksident fatal në Fier, i riu me "Benz" përplas për

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Mësohet se në fshatin Metaj, Fier, një 36-vjeçar me iniciale E. K., 3, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar për vdekje shtetasin B. Z., 52 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore