Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Airbag-u nuk i bëri punë/ Aksidenti i frikshëm i merr jetën të riut shqiptar, la pas një vajzë 13 vjeç (EMRI)

Airbag-u nuk i bëri punë/ Aksidenti i frikshëm i merr jetën

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali. Klodian Petro, 39-vjeçari që banonte dhe punonte në Valdarno, ishte duke udhëtuar me një makinë ‘Lancia Ypsilon’ kur u përplas me një ‘Peugeot 308’. Shoferja e mjetit tjetër u lëndua, ndërsa Petro vdiq.

Mësohet se airbag-u në makinën e Petro nuk ka mundur të zbusë goditjen e fortë që shkaktoi përplasja. Hetimet kanë treguar se shpejtësia e lartë e makinave ka qenë shkaku i aksidentit fatal. Megjithatë, dinamika e aksidentit është ende duke u hetuar.

Shqiptari la pas një vajzë të mitur, që sapo kishte mbushur 13 vjeç. Ngjarja ka shkaktuar trishtim tek të gjithë ata që e njihnin Klodianin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore