Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Afera me inceneratorët/ Avokati i ish-ministrit Lefter Koka ka një kërkesë për Gjykatën, ja për çfarë bëhet fjalë

Afera me inceneratorët/ Avokati i ish-ministrit Lefter Koka ka një

Në seancën paraprake për aferën me inceneratorin e Fierit, ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka kërkon bashkim të çështjes për gjykimin ndaj tij.

Kërkesa është bërë në gjykatë nga avokati i Lefter Kokës.

Sipas avokatit, është kërkuar të bashkohet gjykimi nën argumentimin se çështjet janë në të njëjtën fazë dhe pothuajse janë të njejtet te pandehur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore