Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

A e theu Rama protokollin e takimeve në Samit? Ja detaji që ra në sy

A e theu Rama protokollin e takimeve në Samit? Ja detaji që ra në

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua ngjarja më e komentuar e ditës, Samiti i BE-së në Tiranë.

Mes shumë fotolajmeve që tërhoqën vëmendje dhe morën qindra komente, ishte dhe momenti kur kryeministri Rama i ulet në gjunjë kryeministrit të Luksemburgut.

I ftuar në studio, Endri Shabani e vlerësoi këtë dhe gjestet e tjera të Ramës gjatë pritjes së krerëve të BE-së si thyerje të protokollit.

Ai dhe gazetarja Sibora Bitri demonstruan live mënyrën korrekte të shtrëngimit të duarve, dule lënë të kuptohet që rrahja e shpatullave nuk është etike në evente të këtij lloji.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore